SAMSUN DİN-BİR-SEN ÜYELERİ İÇİN ÇALIŞMAYA DEVAM EDİYOR

ÇALIŞAN-SEN (Çalışanlar Birliği Sendikalar Konfederasyonu) ve DİN-BİR-SEN (Özerk Diyanet Vakıf Çalışanları Birliği Sendikası) Samsun Şubeleri, Samsun Büyük Anadolu Hastaneleri ile kurumsal sağlık sözleşmesi imzaladı.

Samsun Büyük Anadolu Hastaneleri, sivil toplum kuruluşları, kamu kurum ve kuruluşları ile gerçekleştirdiği sağlık protokolü uygulamasını geniş bir yelpazeye yayarak sürdürmeye devam ediyor.

Büyük Anadolu Hastaneleri, sağlık hizmetlerinden indirimli yararlanmak ve sağlanacak olan imkanlardan yararlanmaları için gerçekleştirmiş olduğu kurumsal sağlık sözleşmesine bir yenisini daha ekledi.

Bu kapsamda ÇALIŞAN-SEN (Çalışanlar Birliği Sendikalar Konfederasyonu) ve DİN-BİR-SEN (Özerk Diyanet Vakıf Çalışanları Birliği Sendikası) Samsun Şubeleri, kurumsal sağlık sözleşmesi imzalayan Büyük Anadolu Hastaneleri, büyük bir aile olan sendika üyelerine hizmet vermenin gururunu yaşıyor.

TEŞEKKÜR ETTİ
Kurumsal sağlık sözleşmesini imzalayan ÇALIŞAN-SEN Samsun İl Başkanı Erdinç Kontaş adına ÇALIŞAN-SEN Samsun İl Başkan Yardımcısı ve DİN-BİR-SEN Samsun İl Başkanı Hüseyin Ersoy, "İlimizde sağlık alanında verdiği hizmetlerle kamuoyunda adı sıkça anılan Büyük Anadolu Hastaneleri ile kurumsal sağlık anlaşması imzaladık. Yapılan anlaşmayla birlikte sendikamızın yöneticileri, çalışanları, üyeleri ve birinci derece yakınları Büyük Anadolu Hastanelerinden sağlık hizmetlerinin sağladığı imkanlardan faydalanabilecektir. Bu imkanı bize sağlayan Büyük Anadolu Hastaneleri yetkililerine teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz” dedi.

MUTLULUK DUYDUK
Büyük Anadolu Hastaneleri’ni tercih ettiği için ÇALIŞAN-SEN ve DİN-BİR-SEN Samsun Şubelerine teşekkür eden Büyük Anadolu Hastaneleri Genel Müdür Yardımcısı Fatih Esen, "Ülkemizin ve dünyanın dört bir yanından gelen misafirlerimize umut olmaya devam ediyoruz. Her kesimden büyük takdir gören sağlık uygulamaları ile hastalarımıza aile ortamı sunuyoruz. Alanında uzman kadrosuyla kaliteli hizmet vermeye büyük önem gösteriyoruz. Hastane olarak her zaman sorumluluklarımızın bilincinde hareket etmeye çalışıyoruz. Bu anlamda bu imkanlardan daha iyi faydalanmaları amacıyla eğitim kurumları, sivil toplum kuruluşları, kamu, kurum ve kuruluşlarıyla sağlık anlaşması imzalıyoruz. Bu düşünceler içinde bizde ÇALIŞAN-SEN ve DİN-BİR-SEN Samsun Şubelerine hastanemizi tercih etmesinden ötürü mutluluk duyduğumuzu belirtmek ister, sağlık, mutluluk ve esenlikler dilerim" diye konuştu.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Menü
 
Ana Sayfa
Foto Galeri
Video Galeri
İletişim
Bize Ulaşın
0312 232 70 20
[email protected]
Din-Bir-Sen | Özerk Diyanet Vakıf Çalışanları Birliği Sendikası

Gazi Mustafa Kemal Bulvarı (GMK Bulvarı) No:39 / 20-21
Maltepe Çankaya / Ankara
Tel :+90 312 232 70 20
Fax :+90 312 232 70 21
Gsm:+90 530 505 63 36

[email protected]

 

Vergi Dairesi : Mithatpaşa V.D.        Vergi Numarası : 879 062 1718
IBAN NO : TR56 0001 0004 7152 5286 9150 01


 

© 2012 Tüm Hakları Saklıdır
Tasarım & Yazılım :
Networkbil.net