Bitlis Din-Bir-Sen Üyeleriyle İftar'da Buluştu.

Din Bir Sen  üyeleri sendika tarafından düzenlenen iftar yemeğinde buluştular. Bitlis Din Bir Sen özel bir restoranda üyelerine yönelik olarak bir iftar yemeği düzenledi.

İl Müftüsü Sayın M.Feysal GEYLANİ, Personel müdürü Ahmet ELMAS,Uz.Vaiz Sefetullah ÇİÇEK ,Din Hizmeti şefi Ahmet SEVER,Kanaat önderlerinden Nasrullah GEYLANİ, Diyanet Sen Şube Başkanı Behzat DURAK'in katıldığı yemeğe çok sayıda sendika üyesi ve Diyanet görevlisi iştirak etti.


Sendika tarafından düzenlenen iftar yemeği hakkında bir açıklama yapan İl Başkan Ahmet KARTAL, Ramazanın birlik, beraberlik ve kardeşliğin yanı sıra paylaşma ayı olduğuna dikkat çekerek şunları ifade etti:


“Çok yoğun bir mesainin içerisinde olan din gönüllüsü meslektaşlarımızla bir araya gelmek, ramazanın rahmet ve bereket ikliminden istifade etmek, iftar sevinicini birlikte paylaşmak amacıyla bu yemeği tertip ettik. Ramazan ayında manevi iklimin zirve yaptığını biliyoruz. Din gönüllüsü meslektaşlarım da vatandaşlarımızın bu bereket iklimden yeterince istifade edebilmeleri için çok yoğun bir gayret sarf etmektedirler. Bizde sendika olarak din gönüllüsü meslektaşlarımızla sendika üyesi olup olmadığına bakmaksızın davetimize icabet eden herkese açık olan iftar soframızda buluştuk. Ben davetimize icabet edip bizleri onurlandıran başta İl Müftümüz M.Faysal GEYLANİ ve olmak üzere bütün din gönüllüsü kardeşlerime teşekkür ediyorum. Bundan böyle de çeşitli vesileler ile din gönüllüleri ile bu tür organizasyonlarla bir araya gelmeye devam edeceğiz. Sendika olarak yegâne amacımız din gönüllüsü kardeşlerimin moral ve motivasyonlarını yüksek tutmak ve her zaman yanlarında olduğumuzu göstermektir.

Bu vesile ile yaklaşan kadir gecesinin ve idrak edeceğimiz Ramazan bayramının diyanet camiasına, milletimize, âlem-i İslam’a ve bütün insanlığa hayırlara vesile olmasını dilerim.”

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Menü
 
Ana Sayfa
Foto Galeri
Video Galeri
İletişim
Bize Ulaşın
0312 232 70 20
[email protected]
Din-Bir-Sen | Özerk Diyanet Vakıf Çalışanları Birliği Sendikası

Gazi Mustafa Kemal Bulvarı (GMK Bulvarı) No:39 / 20-21
Maltepe Çankaya / Ankara
Tel :+90 312 232 70 20
Fax :+90 312 232 70 21
Gsm:+90 530 505 63 36

[email protected]

 

Vergi Dairesi : Mithatpaşa V.D.        Vergi Numarası : 879 062 1718
IBAN NO : TR56 0001 0004 7152 5286 9150 01


 

© 2012 Tüm Hakları Saklıdır
Tasarım & Yazılım :
Networkbil.net