Din-Bir-Sen Çalışmalarına Hız Kesmeden Devam Ediyor

Çalışan-Sen ve Din-Bir-Sen Genel Başkanı Yusuf Özdemir ve Din-Bir-Sen Genel Sekreteri Menderes Ateş teşkilat çalışmaları kapsamında Çorum’a gittiler. Çorum’da ilk olarak kendisi de Kurra Hafız ve İlahiyat mezunu olan Sayın Vali Mustafa Çiftçi’yi makamında ziyaret ettiler.

Ziyarette Çorum genelinde yürütülen din hizmetlerinin daha verimli hale gelmesi için neler yapılabilir. Camiler ve din görevlileri haftası münasebetiyle de bu hizmeti yürüten tüm diyanet mensuplarının dertlerini, sıkıntıları, istek ve temennileri nelerdir, bu konuda neler yapılabilir düşüncesiyle; Sayın valimiz din hizmeti konusunda, valilik olarak her türlü desteği verdiklerini ve vermeye devam edeceklerini söyledi.

Sayın Valimize Genel Başkanımız tarafından Hz. Peygamber Efendimizin hayatını anlatan bir tablo hediye edildi. Sayın Valimiz de Çorum’un simgesi olan porselen bir tabak hediye etti.

Çorum İl Müftüsü Sayın Muharrem Biçer makamında ziyaret edilip, yeni görevinde başarılar dilendi. Müftülük hizmetleri ve sendikaların durumu hakkında karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. Ziyaretten duyulan memnuniyet dile getirilerek sendikal çalışmalarda başarılarını dile getirdi. Müftülük çalışanlarının tamamını ziyaret ederek camiler ve din görevlileri haftaları kutlandı. İstek ve öneriler dinlendi.

Çorum ili Alaca müftülüğüne atanan ilçe müftüsü Fatih Kaya makamında ziyaret edildi. Karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.

Din-Bir-Sen Çorum İl Başkan Yardımcısı Hüsamettin Erduran, Alaca Müftülüğüne şef olarak atanması münasebetiyle kendisi ve diğer müftülük çalışanları da ziyaret edilip, Erduran’a yeni görevinde başarılar dilendi. Ziyaretten duyulan memnuniyet dile getirilip başarılar dilendi.

Bu ziyaretlere Çorum İl Başkanı Mustafa Kuzyaka, İl Sekreteri Arslan Celep, İl Başkan Yardımcıları Erdal Bulut ve Hüsamettin Erduran, Emekli imam hatip eski Din-Bir-Sen İl Başkanı Mustafa Göncü ve Alaca İlçe Başkanı İbrahim Bulut’da katıldı.

  

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Menü
 
Ana Sayfa
Foto Galeri
Video Galeri
İletişim
Bize Ulaşın
0312 232 70 20
[email protected]
Din-Bir-Sen | Özerk Diyanet Vakıf Çalışanları Birliği Sendikası

Gazi Mustafa Kemal Bulvarı (GMK Bulvarı) No:39 / 20-21
Maltepe Çankaya / Ankara
Tel :+90 312 232 70 20
Fax :+90 312 232 70 21
Gsm:+90 530 505 63 36

[email protected]

 

Vergi Dairesi : Mithatpaşa V.D.        Vergi Numarası : 879 062 1718
IBAN NO : TR56 0001 0004 7152 5286 9150 01


 

© 2012 Tüm Hakları Saklıdır
Tasarım & Yazılım :
Networkbil.net