Konya’da Din-Bir-Sen Rüzgârı Esti.

Çalışan-Sen ve Din-Bir-Sen Genel Başkanı Yusuf Özdemir, Din-Bir-Sen Genel Sekreteri Menderes Ateş, Konya İl Başkanı Ali Bitim, İl Başkan Yardımcıları Mehmet Kemerci, Zekeriya Akdağ, Karaman İl Başkanı Bayram Ölmez ve Meram İlçe Başkan Yardımcısı Zeki Yıldız ile birlikte Konya’da Müftülük, Parti ve Medya Kuruluşları ziyaret edildi.

Konya İl Müftüsü Doç Dr. Ali Öğe, Meram İlçe Müftüsü Zekeriya Koçak, Selçuklu İlçe Müftüsü Bekir Derin, Karatay Müftüsü Musa İmamoğlu ve Kadınhanı ilçe Müftüsü Mustafa Fatih Yar makamında ziyaret edildi. Daha Sonra Ak Parti Konya İl Başkanı Hasan Angı ve BBN Haber ile görüşmeler yapıldı.

Özdemir, ziyaretlerinde Din-Bir-Sen’in misyonundan bahsederek sendikal faaliyetlerinin Diyanet İşleri Başkanlığı’nın tüm personeline yönelik olduğunu ve bu faaliyetlerini sürdürürken birlik beraberlik ve kardeşlik çerçevesinde yaptıklarını belirterek, özellikle sendika olarak gerçekleri söylemek ve yaptığımız çalışmalar ile STK’lar arasında farkındalık yaratmak istediklerini belirtti.

Görüşmeler sonunda Özdemir, misafirperverliklerinden dolayı Tüm Müftülere, Müftülük personeline, Ak Parti İl Başkanı’na ve BBN Haber’ e teşekkür etti.

Özdemir, günün sonunda Kon Tv’de Düzlem programının canlı yayın konuğu oldu.  Din-Bir-Sen’in neden kurulduğunu, son dönemde Diyanet işleri Başkanlığı’na yapılan saldırılardan ve Diyanet Camiasını ilgilendiren önemli açıklamalarda bulundu.

Sarayönü ilçe teşkilatı ve Konya İl Bürosu ziyaret edildi. Konya eski İl Başkanımız Mithat Tömek'in doktor oğlu Ali Fuat Tömek'e geçmiş olsun dileklerimizi ilettik. Kadınhanı Eski İlçe Başkanımız Mehmet Toprak'a Babasının vefatı sebebiyle taziye ziyaretinde bulunduk.

Konya ziyaretimiz boyunca bizleri yalnız bırakmayan Konya İl Başkanımız Ali Bitim ve ekibine, İlçe Başkanlarına ve Yardımcılarına ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ediyor, Şube olma yolundaki çalışmalarında başarılar diliyoruz.

 


 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Menü
 
Ana Sayfa
Foto Galeri
Video Galeri
İletişim
Bize Ulaşın
0312 232 70 20
[email protected]
Din-Bir-Sen | Özerk Diyanet Vakıf Çalışanları Birliği Sendikası

Gazi Mustafa Kemal Bulvarı (GMK Bulvarı) No:39 / 20-21
Maltepe Çankaya / Ankara
Tel :+90 312 232 70 20
Fax :+90 312 232 70 21
Gsm:+90 530 505 63 36

[email protected]

 

Vergi Dairesi : Mithatpaşa V.D.        Vergi Numarası : 879 062 1718
IBAN NO : TR56 0001 0004 7152 5286 9150 01


 

© 2012 Tüm Hakları Saklıdır
Tasarım & Yazılım :
Networkbil.net