Gazete & Haber
No Site Adı Site Adresi
1 Akşam www.aksam.com.tr
2 Akşam Gazetesi http://www.aksam.com.tr/
3 Anadolu Ajansı http://aa.com.tr/
4 BBC Online http://www.bbc.co.uk/
5 Bugün http://www.bugun.com.tr
6 CNNtürk http://www.cnnturk.com
7 Gazete Keyfi www.gazetekeyfi.com
8 Güneş http://www.gunes.com
9 Haber Türk http://www.htgazete.com.tr/
10 Hurriyet Daily News http://www.hurriyetdailynews.com/
11 Hürriyet http://www.hurriyet.com.tr
12 İhlas Son Dakika www.ihlassondakika.com
13 İnkişaf Haber http://www.inkisafhaber.com/
14 Milli Gazete http://www.milligazete.com.tr/
15 Milliyet http://www.milliyet.com.tr
16 msnbc http://www.msnbc.msn.com/
17 Newspapers in London http://www.newspapersinlondon.com/
18 NTVmsnbc http://www.ntvmsnbc.com/
19 Ortadoğu Gazetesi http://www.ortadogugazetesi.net/
20 POSTA http://www.posta.com.tr/
21 Radikal http://www.radikal.com.tr
22 SABAH http://www.sabah.com.tr/
23 Samanyolu Haber http://www.samanyoluhaber.com/
24 Star Gazetesi http://www.stargazete.com/
25 Takvim http://www.takvim.com.tr/
26 Taraf http://taraf.com.tr/
27 Today's Zaman http://www.todayszaman.com
28 TRT http://trt.net.tr
29 Turkish Press http://www.turkishpress.com/
30 Türkiye Gazetesi http://www.turkiyegazetesi.com/
31 Yeni Akit http://www.yeniakit.com/
32 Yeni Asya http://www.yeniasya.com.tr/
33 Yeni Şafak http://yenisafak.com.tr/
34 Yeniçağ http://www.yg.yenicaggazetesi.com.tr/
35 Zaman http://www.zaman.com.tr/
Linkler
Devlet Daireleri
Bankalar
Gazete & Haber
Spor
Televizyon
Fuarlar
Diyanet İşleri Başkanlığı
Menü
 
Ana Sayfa
Foto Galeri
Video Galeri
İletişim
Bize Ulaşın
0312 232 70 20
dinbirsen@gmail.com
Din-Bir-Sen | Özerk Diyanet Vakıf Çalışanları Birliği Sendikası

Gazi Mustafa Kemal Bulvarı (GMK Bulvarı) No:39 / 20-21
Maltepe Çankaya / Ankara
Tel :+90 312 232 70 20
Fax :+90 312 232 70 21
Gsm:+90 530 505 63 36

Vergi Dairesi : Mithatpaşa V.D.        Vergi Numarası : 879 062 1718
IBAN NO : TR56 0001 0004 7152 5286 9150 01


 

© 2012 Tüm Hakları Saklıdır
Tasarım & Yazılım :
Networkbil.net