ALÇAKÇA SALDIRILAR MİLLETİ YILDIRAMAYACAK.

Din-Bir-Sen Genel Başkanı Yusuf Özdemir, Beşiktaş Vodafone Arena Stadında oynanan Beşiktaş – Bursa maçı sonrasında Çevik Kuvvet Polislerine yönelik bombalı araçla yapılan saldırıyı kınadı. Yazılı açıklama yapan Özdemir, güvenlik güçlerimize ve vatandaşlarımıza yönelik bu saldırıyı şiddetle ve nefretle kınıyoruz. Şehitlerimize Allah’tan rahmet, kederli ailelerine, yakınlarına, emniyet teşkilatımıza ve milletimize baş sağlığı diliyoruz. Hastanelerde tedavi altında olan vatandaşlarımıza geçmiş olsun diyerek Allah’tan acil şifalar diliyoruz, dedi.  

Özdemir, yazılı açıklamasında, Çevik Kuvvet Polislerinin toplanma yerinde bombalı araçla yapılan saldırı ve akabinde Maçka Parkında bir teröristen kendini patlatması sonucunda 30’u polis olmak üzere toplam 38 vatandaşımızın şehit olması hepimizi üzdü, diyerek şöyle devam etti: “Alçakça ve haince planlanmış olan bu saldırının direk polisleri hedef alması manidardır. Bu saldırılarla güvenlik güçlerinin mukavemeti kırılmak isteniyor. Millet paniğe sürüklenmek isteniyor. Kaos çıkarılarak korku, panik ve huzursuzluk çıkarılmak isteniyor. Bu alçakça saldırılara karşı koymak ve bu hainleri umutlandırmamak adına milletçe el ele vermeliyiz.

Gece gündüz demeden özverili bir şekilde görev yapan güvenlik güçlerimize yönelik saldırı bu milletin birliğine ve huzuruna karşı yapılmıştır. Adı ne olursa olsun, nereden gelirse gelsin terörü şiddetle kınıyoruz. Emperyalist güçlerin karanlık fikirlerini icra etmek için durmayacakları anlaşılıyor. Milletin huzuruna düşman olan, dinine, bayrağına düşman olan işbirlikçi hainler ise emperyalistlerin maşası olmaya devam edecekler. Ülkemizde terörün kökü kazınana kadar bu tür acıları yaşayacağız. Bundan kaçış yok. Ancak el ele vererek ve sağduyulu davranarak bu hainlerin kötü emellerini bertaraf edeceğiz.

Bulunduğu coğrafyada büyük güç olma yolunda ilerleyen Türkiye’nin önünü kesmek isteyen emperyalist güçler kaos çıkararak durdurmak istiyorlar. Bunu başaramayacaklar. İşbirlikçi hainler de bilsin ki Türkiye 2023 hedefine ulaşacak ve bölgenin en büyük süper devleti olacaktır. Türkiye’de yaşayan bütün etnik ve dini kökenli vatandaşlarımız iyi bilsin ki terör ortak düşmanımızdır. Teröre karşı birlik ve beraberlik içinde el ele vererek mücadele etmeliyiz. Canımız ne kadar yansa da bu hainleri sevindirmemeliyiz. Hainler akıttıkları kanda boğulacaktır. Türkiye, bu hainlere teslim olmaz. Akıttıkları kanın hesabını soracak kadar da güçlüyüz.

Din-Bir-Sen olarak terörü bir kez daha lanetliyor ve bu hain saldırıyı şiddetle ve nefretle kınıyoruz. Şehitlerimize Allah’tan rahmet, kederli ailelerine, emniyet teşkilatımıza ve milletimize baş sağlığı diliyorum.”
 

            

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Menü
 
Ana Sayfa
Foto Galeri
Video Galeri
İletişim
Bize Ulaşın
0312 232 70 20
[email protected]
Din-Bir-Sen | Özerk Diyanet Vakıf Çalışanları Birliği Sendikası

Gazi Mustafa Kemal Bulvarı (GMK Bulvarı) No:39 / 20-21
Maltepe Çankaya / Ankara
Tel :+90 312 232 70 20
Fax :+90 312 232 70 21
Gsm:+90 530 505 63 36

[email protected]

 

Vergi Dairesi : Mithatpaşa V.D.        Vergi Numarası : 879 062 1718
IBAN NO : TR56 0001 0004 7152 5286 9150 01


 

© 2012 Tüm Hakları Saklıdır
Tasarım & Yazılım :
Networkbil.net