Hatay - Denizli Teşkilat Çalışması

Denizli'de Üyelerimizle Piknik

Din Bir Sen Denizli Başkanlığımızın tertip ettiği pikniğe Din-Bir-Sen genel Başkanı Yusuf ÖZDEMİR, genel Sekreter Menderes ATEŞ, Genel Başkan Yardımcısı Yusuf Kuru, Denizli İHH başkanı Hasan Ali Solak ve üyelerimizin katılımıyla gerçekleştirdik. Samimi bir ortamda geçen piknikte üyelerimizin sorunları ve sıkıntılarıyla alakalı görüşmeler yapıldı. Üyelerimiz organizasyondan çok memnun kaldıklarını söyleyerek Din-Bir-Sen Yönetim Kurulu üyelerine teşekkür etti.

 

 

Hatay il Müftüsünü Zİyaret

Din-Bir-Sen Genel Merkez Yönetimi Olarak Çalışan Sen ve Din-Bir-Sen Genel Başkanı Yusuf Özdemir, Din-Bir-Sen Genel Başkan Yardımcısı Menderes Ateş, Din-Bir-Sen Genel Başkan Yardımcısı M.Şirin Ersan,Din-Bir-Sen Genel Başkan Yardımcısı Yusuf Adli ve Din-Bir-Sen Hatay İl Başkanı Yahya Atçılı, İl Başkan Yardımcısı Mahmut Dilim ve İl Başkan Yardımcısı Mustafa Demir  İle Birlikte Hatay İl Müftüsü Sayın Hamdi Kavillioğlu Beyi ziyaret ettik. Sayın Müftümüze misafirperverliğinden ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederiz.

Antakya İlçe Müftüsü Ziyareti

Antakya İlçe Müftüsü Necati Şafak Beyi ziyaret ettik. Sayın Müftümüze misafirperverliğinden ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederiz. Ziyarete Din-Bir-Sen Genel Merkez Yönetimi olarak Çalışan Sen ve Din-Bir-Sen Genel Başkanı Yusuf Özdemir, Din-Bir-Sen Genel Başkan Yardımcısı Menderes Ateş,Din-Bir-Sen Genel Başkan Yardımcısı M.Şirin Ersan, Din-Bir-Sen Genel Başkan Yardımcısı Yusuf Adli ve Din-Bir-Sen Hatay İl Başkanı Yahya Atçılı, İl Başkan Yardımcısı Mahmut Dilim ve İl Başkan Yardımcısı Mustafa Demir katılmıştır.

İskenderun İlçe Müftülüğü Ziyareti

Genel Başkanımız Yusuf Özdemir, Genel Başkan Yardımcıları,  İl Başkanı ve İl Başkan Yardımcıları İskenderun İlçe Müftü Vekili Vaiz Mehmet Altunal Bey’i ziyaret ettik  Aylık Mutad Toplantıya katılarak Din Görevlileri ile görüşüldü. İskenderun Din Bir Sen İlçe Yönetimi Mustafa Enzin, Hasan İnci, Mehmet Doğan ve Müftü Vekili Vaiz Mehmet Altunal’ a ve İskenderun Din Görevlilerine misafir perverliklerinden dolayı teşekkür ederiz.

Reyhanlı Müftülüğü Ziyareti

Reyhanlı Müftümüz Murat Akçay Bey’e göstermiş oldukları Misafirperverlikleri için çok teşekkür ederiz. Din Bir Sen Genel Başkan Yardımcısı Menderes Ateş Bey Reyhanlı Aylık Mutad Toplantısına katılarak Din Görevlileri ile buluştu.

Hatay Ak Parti İl Başkanlığı Ziyareti

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Menü
 
Ana Sayfa
Foto Galeri
Video Galeri
İletişim
Bize Ulaşın
0312 232 70 20
[email protected]
Din-Bir-Sen | Özerk Diyanet Vakıf Çalışanları Birliği Sendikası

Gazi Mustafa Kemal Bulvarı (GMK Bulvarı) No:39 / 20-21
Maltepe Çankaya / Ankara
Tel :+90 312 232 70 20
Fax :+90 312 232 70 21
Gsm:+90 530 505 63 36

[email protected]

 

Vergi Dairesi : Mithatpaşa V.D.        Vergi Numarası : 879 062 1718
IBAN NO : TR56 0001 0004 7152 5286 9150 01


 

© 2012 Tüm Hakları Saklıdır
Tasarım & Yazılım :
Networkbil.net