İsrail ve Amerika'nın Azgınlığına Dur de Ey Müslüman!

Din-Bir-Sen Genel Sekreteri Menderes ATEŞ gündeme dair bir basın açıklaması yaptı;

Menderes ATEŞ’in açıklamasında; İnsanlık tarihinin başlangıcından beri, Hazreti Adem'in çocukları Kabil'in Habil’i yani öz kardeşini öldürmesiyle başlayan Şeytana, Tagutlara ve Nefsine uyma süreci yeryüzünde Nemrutlarla Firavunlarla ve Ebu Cehillerle devam etmiştir. Zamanımızda onların yolunda olan Siyonist Emperyalist yöneticilerin dünyayı nasıl kan gölüne çevirdiklerini, kendi çıkarları için kendi öz kardeşlerini bile öldürecek kadar vahşileştiklerine dünya tarihi tekrar şahit olmuştur.

Bu hak ve batıl mücadelesi dün olduğu gibi bugün de, yarın da kıyamete kadar devam edecektir.  Bu zalimler geçmişten hiç ders ve ibret almamışlardır. O Firavunlar, Nemrutlar, Ebrehelerin başına gelenlerin bir gün bu Siyonistlerin de başına geleceğini düşünmemişlerdir. Bugün de kalkmış bu tagutların başı ABD Kudüs'ü İsrail'in başkenti olarak tanıyacağını açıklıyor,  Ortadoğu'da yeni bir ateşin yanmasını istiyor ve bugün ELÇİLİK AÇILIŞIYLA GELEN YENİ BÜYÜK FELAKET!

ABD Başkanı Donald Trump'ın 6 Aralık'ta Kudüs'ü 'İsrail'in başkenti' olarak tanımasından yaklaşık 5.5 ay sonra ABD Büyükelçiliği Tel Aviv'den taşınarak dün Kudüs'te açıldı. Kanlı açılış olarak tarihe geçen törenin yapıldığı saatlerde katil İsrail askerleri Filistinlilere kurşun yağdırıyordu.

Terör devleti İsrail'in yaptığı katliamda 59 Filistinli kardeşimiz şehit edilirken, 3000'e yakın kişi de yaralandı. Dünyanın seyirci kaldığı karar yeni büyük bir felaketin kapısını araladı

Biz de diyoruz ki ey İsrail ey Amerika Allah'ın izniyle bu ateş başta sizi yakacak, çekin o kanlı ellerinizi Müslümanların kutsalından, artık yeter sabrımızı zorlamayın. Dünyadaki İslam ülkelerinin, hiç zaman kaybetmeden bu konuda Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın koyduğu tepki gibi tepkilerini en yüksek perdeden ortaya koymaları gerektiğini ve kısır iç çekişmelerden uzak durulması gerektiğini söyledi. Aksi halde Müslümanların bu dağınıklığı ve duyarsızlığı yüzünden daha çok Müslüman kanının akmasına sebep olacaktır. Biz diyoruz ki Yarabbi içimizdeki beyinsizler yüzünden bizleri helak etme onlara hidayet ve şuur nasip eyle hep birlikte ehli küfre karşı koymayı birlik olmayı ümmeti Muhammed’e nasib eyle…

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Menü
 
Ana Sayfa
Foto Galeri
Video Galeri
İletişim
Bize Ulaşın
0312 232 70 20
[email protected]
Din-Bir-Sen | Özerk Diyanet Vakıf Çalışanları Birliği Sendikası

Gazi Mustafa Kemal Bulvarı (GMK Bulvarı) No:39 / 20-21
Maltepe Çankaya / Ankara
Tel :+90 312 232 70 20
Fax :+90 312 232 70 21
Gsm:+90 530 505 63 36

[email protected]

 

Vergi Dairesi : Mithatpaşa V.D.        Vergi Numarası : 879 062 1718
IBAN NO : TR56 0001 0004 7152 5286 9150 01


 

© 2012 Tüm Hakları Saklıdır
Tasarım & Yazılım :
Networkbil.net