GEMİYİ İLK TERKEDENLER

Memur Sen Genel Başkanı Ali Yalçın yaptığı son açıklamalarla yeni bir tartışmanın fitilini ateşledi. Yayın organlarına verdiği röportajda “ Ak Parti’nin arka bahçesi değiliz “ açıklamasıyla gündem olan Ali Yalçın’a bir tepkide Çalışan-Sen ve Din-Birsen Genel Başkanı Yusuf Özdemir’den geldi.

Davayı Satanları Tarih Affetmez

Ali Yalçın’ın açıklamalarını iyi tahlil etmek gerektiğini ifade eden Başkan Özdemir;

“Ak Partinin arka bahçesi değiliz. Bu politik bir yaklaşım Propagandist yaklaşım. Karşı tarafa yönelik algı oluşturmaya yönelik, stratejik yaklaşım. Durum, kesinlikle böyle değil. Böyle bir ithamı ve yaklaşımı da kabul etmiyorum. Bize bunu diyenlerin talimatla başa geldiği örgütlenmeler olduğunu görüyoruz” diyerek aslında birilerine sinyal çakmaya başladıklarının asıl göstergesidir dedi.

Batıl ideolojiler peşinde mesai harcayanların Ali Yalçın’a bu sözleri üzerinden büyük alkışlar gönderdiğini ifade eden Din- Birsen Genel Başkanı Yusuf Özdemir; anlaşılan mesajı ulaştırmak istedikleri yere ulaştırmışlar fakat şunu hiç kimse göz aradı etmemeli bizler sadece kuru ve içi boş sendikacılık değil davanın bayraktarlığını yapanlar olarak bütün bu açıklamaları hayretle seyrediyoruz dedi.

İyi Günlerde kendilerinin tek amacının dava olduğunu söyleyenlerin zor günlerde ise birilerine yaranmak uğruna anlamsız açıklamalar içine girmesinin kimseye faydası olmayacağını ifade eden Özdemir; menfaatlerini her daim iktidar olanın yanında görenler sadece oradan oraya savrulan bedbahtlar olarak anılacak olanlardır, vefadan ve davadan dem vuran bu zihniyetin menfaatlerine zarar geleceği korkusu sardığında nasıl çark edebileceklerini herkesin iyi görmesini ve takip etmesini isteriz dedi.

Meyve Veren Ağacız

“Ali Yalçın’ın biz kimsenin tekelinde değiliz” açıklamasını değerlendiren Başkan Yusuf Özdemir; zamanında elden ele gezenler şimdilerde başka ellere, başka bahçelere muhtaç duruma düşmüşlerdir Bizler ise her mevsim meyve veren ağaç olduk her bahçede olması gereken ve bundan sebep dimdik davanın erleri biziz diyebiliyoruz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Menü
 
Ana Sayfa
Foto Galeri
Video Galeri
İletişim
Bize Ulaşın
0312 232 70 20
[email protected]
Din-Bir-Sen | Özerk Diyanet Vakıf Çalışanları Birliği Sendikası

Gazi Mustafa Kemal Bulvarı (GMK Bulvarı) No:39 / 20-21
Maltepe Çankaya / Ankara
Tel :+90 312 232 70 20
Fax :+90 312 232 70 21
Gsm:+90 530 505 63 36

[email protected]

 

Vergi Dairesi : Mithatpaşa V.D.        Vergi Numarası : 879 062 1718
IBAN NO : TR56 0001 0004 7152 5286 9150 01


 

© 2012 Tüm Hakları Saklıdır
Tasarım & Yazılım :
Networkbil.net