Kutsallarımıza Dokunmayın, Sabrımızı Taşırmayın!

Din-Bir-Sen Genel Sekreteri Menderes Ateş,  basın açıklamasında bulundu. Açıklamada, "Kabe Kutsalımızdır,  Devletimizin yanındayız. Polisimizin yanındayız.

İnsanlık tarihi kadar kadim olan yeryüzünün ilk evi Allah Teâlâ’nın kutsadığı, her yıl milyonlarca Müslümanın hac vazifesini yerine getirmek için tavaf ettiği, her gün beş defa, iki milyar Müslümanın ibadet için yöneldiği Kâbe üç beş tane çapulcunun hezeyanıyla zarar görecek değildir. Bu azgınlığı yapanları ve destekçilerini lanetliyoruz.

Müslüman olmayan ülkelerde bile pek rastlamadığımız tahammülsüzlük, terbiyesizlik ve azgınlığı ibretle takip ediyoruz.  Müslüman, Türk Milleti durumun farkında bu tür provokasyonlara asla müsamaha etmeyecektir. Yüzyıllardır içimizde besledikleri, besleyip büyüttükleri teröristleri yeri ve zamanı geldiğinde devletimizin, milletimizin ve kutsal değerlerimizin üzerine salmaktan geri durmayanlara sesleniyorum. Allah’ın nurunu asla söndüremezsiniz Allah ile mücadele etmeyin dedeleriniz bunu başaramadı siz de başaramayacaksınız!

İnsanlık tarihi boyunca sapkınlığa düşmüş milletler olmuştur. Hatta bazıları sapıtmakla kalmamış azgınlaşmışlardı. Bunların trajik sonlarını tarih kitaplarından okusunlar. Bu sapkınlara dedeleri Nemrud’u,Firavun’u, Ebu Cehil’i  Ebu Leheb’i, Ebreheyi, Lut Kavmini ve Pompeii halkını hatırlatmak isteriz.

Devletimiz milletinden topladığı vergilerin bir kısmını adam olun diye size burs ve kredi olarak veriyor. “Uğur Şahin” olun tüm dünya sizi alkışlasın. Sapkın grupların militanı olursanız bu dünyada da öbür dünyada da lanetlenirsiniz.

Rektör Atamasından Bir Gezi Çıkarma Girişimi

Buradan bir gezi darbesi çıkaramazsınız boşuna debelenmeyin. Bu millet oynanan oyunun farkında PKK’sıyla Fetö’süyle, 17-25 Aralık darbesiyle, gezi darbesiyle, 15 Temmuz darbesiyle denediniz olmadı. Hangi tür darbeyle gelirseniz gelin Başkomutan Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde bayrağına, vatanına, devletine ve dinine sahip çıkan bir Türk Milleti olduğunu asla unutmayın.

Neyden Korkuyorsunuz?

Boğaziçi üniversitemizde milletin evlatları 6 ayda savunma silahlarımızı üretecek bundan mı korkuyorsunuz.

15 Temmuzda işgal edemediğiniz ülkemizin şahlanışından mı korkuyorsunuz.

Yeniden Büyük Türkiye’nin kuruluşundan mı korkuyorsunuz.

15 Temmuz gecesi neredeydiniz? Malazgirt’te Niğbolu’da Çanakkale’de kurtuluş savaşında güneydoğuda 15 Temmuzda binlerce şehit vererek muhafaza ettiğimiz bu vatanı hiç kimse kusura bakmasın çapulculara bırakacak değiliz. Milletimizin suskunluğu asaletindendir liderinden bir işaret bekler.

Milli İradenin Üstünlüğü

Mesele Rektör meselesi değil hedefleri buradan bir gezi çıkar mı? Hezeyanı... Bu ülkede ilk defa rektör atanmıyor. Yetkililerin açıklamalarına göre provokatörlerin %95 inin öğrenci olmadığı anlaşılıyor. Bu ülke için gecesini gündüzüne katarak çalışan devletine, milletine ve bayrağına bağlı öğrencilerimizi tebrik ediyoruz. Ancak öğrenci görünümlü teröristlere de pabuç bırakacak değiliz hazır kıta terör gruplarını finanse eden onları besleyen zamanı gelince meydanlara süren her kim olursa olsun gereken yapılmalıdır. Ülkemiz bir hukuk devletidir. Millet İradesi, Milli İrade Sayın Cumhurbaşkanımız üzerinde ittifak etmiştir. Cumhurbaşkanımız da kanunların ve milletin kendisine verdiği yetkiyi kullanarak rektör atamalarındaki tercihini kullanmıştır. Siz ne hakla rektörün istifasını istiyorsunuz?  Millete dayanmayan terör örgütlerine dayanan bazı kişi ve kurumların millet nezdinde düştükleri durumları ibretle izliyoruz. Üniversiteler 3-5 tane teröristin değil milletindir. Milletin olmaya devam edecektir.

Gençler Üzerinden Siyasi İkbal Devşirme

Gençleri dağa çıkararak bunlar üzerinden siyasi ikbal peşinde koşan PKK zihniyeti neyse, Boğaziçi Üniversitesi Rektör atamasını bahane ederek gençleri sokağa dökenler de aynıdır.

Biz buradan sesleniyoruz. Devletimizin yanındayız. Polisimizin yanındayız. Menderes Ateş sözlerini şöyle tamamladı.

Ey Müslüman!

Türk milletinin geleceği olan irfanlı vicdanlı evlatlarımız, sizlere sesleniyoruz. Hak batıl davasında tarafsızlık olmaz. Tarafsız olanlar, bertaraf olmaya mahkumdur. Hak geldi batıl zail oldu. Ey gafiller guruhu bu ülkede birlikte yaşamak istiyorsanız gençlerimizin üzerinden kirli ellerinizi  çekin, kutsallarımıza dil uzatmayın, sizin dininiz size bizim,Dinimiz bize…

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Menü
 
Ana Sayfa
Foto Galeri
Video Galeri
İletişim
Bize Ulaşın
0312 232 70 20
[email protected]
Din-Bir-Sen | Özerk Diyanet Vakıf Çalışanları Birliği Sendikası

Gazi Mustafa Kemal Bulvarı (GMK Bulvarı) No:39 / 20-21
Maltepe Çankaya / Ankara
Tel :+90 312 232 70 20
Fax :+90 312 232 70 21
Gsm:+90 530 505 63 36

[email protected]

 

Vergi Dairesi : Mithatpaşa V.D.        Vergi Numarası : 879 062 1718
IBAN NO : TR56 0001 0004 7152 5286 9150 01


 

© 2012 Tüm Hakları Saklıdır
Tasarım & Yazılım :
Networkbil.net