Ankara Üyeleriyle Piknikte Buluştu.

Din-Bir-Sen Ankara Şubesi Camiler ve Din Görevlileri Haftası münasebetiyle Mogan Parkta piknik düzenledi. Programa Çalışan ve Din-Bir-Sen Genel Başkanı Yusuf Özdemir, Çalışan-Sen Genel Başkan Vekili ve Din-Bir-Sen Genel Sekreteri Menderes ATEŞ, Din-Bir-Sen Genel Başkan Yardımcısı Abdullah Ballı, Ankara Şube Başkanı Mustafa Erdoğan, Din Görevlileri ve Kuran Kursu Öğreticileri katıldı.

Programda söz alan Çalışan ve Din-Bir-Sen Genel Başkanı Yusuf Özdemir,

Programa katılan Din Görevlileri ve Kuran Kursu Öğreticilerinin Camiler ve Din Görevlileri haftasını kutlayan Özdemir, daha sonra Ankara Şube Yönetimine teşekkür etti. Bu tip organizasyonların dayanışma ve kaynaşma açısından önemli olduğunu belirtti.  

Özdemir, sözlerine şöyle devam etti: Din-Bir-Sen her yerde Adalet-Ehliyet ve Liyakat’ ı savunmuştur.  Çalışanların hak ettiği sosyal ve özlük haklarını iyileştirmek sendikamızın asli görevi olmuştur. Toplu Sözleşme masasında memurun hakkını elde edemeyenler istifa etmelidir. Eğer istifa etmiyorlarsa çalışanlar onların sendikasından istifa etmelidir. Yetkili olduğu halde hiçbir etkisi olmayan sendika memuru masada savunamamıştır. Din-Bir-Sen olarak diyoruz ki “ Verin yetkiyi, görün etkiyi”

Özdemir, programa katılan Din Görevlilerine, Kuran Kursu Öğreticilerine ve organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür etti.

Ardından söz alan Ankara Şube Başkanı Mustafa Erdoğan, bu organizasyonlarla Ankara’nın çeşitli ilçelerinden pikniğimize katılan din görevlileri arasında kaynaşma ve dayanışmayı artırmayı amaçladıklarını söyledi. Her yıl bu ve bunun gibi organizasyonları yaptıklarını belirten Erdoğan, din görevlilerimizi bir gün de olsa dinlenme ve hasbihal etme imkânı sunduklarını belirtti.

Erdoğan, programa katılan Din Görevlileri ve Kuran Kursu Öğretmenlerine teşekkür ederek, bu ve bunu gibi organizasyonları yapmaya devam edeceklerini söyledi.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Menü
 
Ana Sayfa
Foto Galeri
Video Galeri
İletişim
Bize Ulaşın
0312 232 70 20
[email protected]
Din-Bir-Sen | Özerk Diyanet Vakıf Çalışanları Birliği Sendikası

Gazi Mustafa Kemal Bulvarı (GMK Bulvarı) No:39 / 20-21
Maltepe Çankaya / Ankara
Tel :+90 312 232 70 20
Fax :+90 312 232 70 21
Gsm:+90 530 505 63 36

[email protected]

 

Vergi Dairesi : Mithatpaşa V.D.        Vergi Numarası : 879 062 1718
IBAN NO : TR56 0001 0004 7152 5286 9150 01


 

© 2012 Tüm Hakları Saklıdır
Tasarım & Yazılım :
Networkbil.net