Din-Bir-Sen Emin Adımlarla Büyümeye Devam Ediyor

Mardin Şubesi 19 Mart Pazar Günü 2. Olağan Genel Kurulunu yaptı. Kongreye Çalışan-Sen ve Din Bir-Sen Genel Başkanı Yusuf Özdemir, Çalışan-Sen Genel Başkan Vekili ve Din-Bir-Sen Genel Sekreteri Menderes Ateş ve Genel Başkan Yardımcıları Mehmet Şirin Ersan ve Mevlüt Yıldız’ ın yanı sıra Batman İl Başkanı Lezgin Baykara, Batman İl Başkan Yardımcısı Mehmet Sait Dilmaç, Bingöl İl Başkanı Şeref Bazman, Bingöl İl Başkan Yardımcıları ve çok sayıda din görevlisi katıldı.

Genel Kurul, Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı. Daha sonra Kur’an Kerim tilavetiyle devam etti. Açılış konuşmasını yapmak üzere Mardin Şube Başkanı Bilal Aydın, öncelikle Genel Merkezimize, daha sonra kar kış demeden benimle birlikte çalışmalara katılan İl yönetimindeki Başkan Yardımcılarıma, İlçe başkanlarıma ve İlçe Başkan Yardımcılarıma teşekkür ediyorum, dedi. Aydın, çalışmalarımızın aynı özveriyle devam edeceklerini belirtirken ikinci Şube’yi kurma yolunda gereken çabayı da göstereceklerini söyledi.

Selamlama konuşmasını yapmak üzere kürsüye gelen Çalışan-Sen ve Din-Bir-Sen Genel Başkanı Yusuf Özdemir: Din-Bir-Sen, her zaman Adalet, Ehliyet ve Liyakatin savunucu, İslam davasının öncüsü ve meslektaşlarımızın savunucu olmuştur. Biriken sorunların çözümü noktasında gece gündüz demeden çalışmaktadır. Teşkilatlarımızla birlikte din görevlilerinin sıkıntılarını çözmek için var gücümüzle mücadele etmekteyiz, dedi.

Din-Bir-Sen her zaman ayakları yere sağlam basarak büyüyen bir sendika olmuştur. Diğer sendikalardaki büyüme gibi suni olmamıştır. Sendikamız hakkında çıkan asılsız haberler doğru değildir, dedi.

Özdemir, sözlerine son verirken Kongremizin hayırlı olmasını diliyor, herkese saygı ve hürmetlerimi sunuyorum dedi. Ardından selamlama konuşmasını yapmak üzere Din-Bir-Sen Genel Sekreteri Menderes Ateş, Genel Başkan Yardımcıları Mehmet Şirin Ersan ve Mevlüt Yıldız  şunları söyledi: Mardin Şube Kongresinin hayırlara vesile olması temennisinde bulundular.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Menü
 
Ana Sayfa
Foto Galeri
Video Galeri
İletişim
Bize Ulaşın
0312 232 70 20
[email protected]
Din-Bir-Sen | Özerk Diyanet Vakıf Çalışanları Birliği Sendikası

Gazi Mustafa Kemal Bulvarı (GMK Bulvarı) No:39 / 20-21
Maltepe Çankaya / Ankara
Tel :+90 312 232 70 20
Fax :+90 312 232 70 21
Gsm:+90 530 505 63 36

[email protected]

 

Vergi Dairesi : Mithatpaşa V.D.        Vergi Numarası : 879 062 1718
IBAN NO : TR56 0001 0004 7152 5286 9150 01


 

© 2012 Tüm Hakları Saklıdır
Tasarım & Yazılım :
Networkbil.net