İsrail’in azgınlığı ne zaman bitecek!

Din-Bir-Sen Genel Sekreteri Menderes ATEŞ gündeme dair bir basın açıklaması yaptı:

Menderes ATEŞ’in açıklamasında; İnsanlık tarihinin başlangıcından beri, Hazreti Adem' in çocukları Kabil'in Habil’i yani öz kardeşini öldürmesiyle başlayan Şeytana, Tagutlara ve Nefsine uyma süreci yeryüzünde Nemrutlarla Firavunlarla ve Ebu Cehillerle devam etmiştir. Zamanımızda da onların yolunda olan Siyonist Emperyalist yöneticilerin dünyayı nasıl kan gölüne çevirdiklerini, kendi çıkarları için kendi öz kardeşlerini bile öldürecek kadar vahşileştiklerine dünya tarihi tekrar şahit olmuştur.

Bu hak ve batıl mücadelesi dün olduğu gibi bugün de, yarın da kıyamete kadar devam edecektir.  Bu zalimler geçmişten hiç ders ve ibret almamışlardır. O Firavunlar, Nemrutlar, Ebrehelerin başına gelenlerin bir gün bu Siyonistlerin de başına geleceğini düşünmemişlerdir. Bu eli kanlı katil Siyonistler, Filistinli kardeşlerimizi şehit etmiş birçoğunu yaralamış ve Kutsal kitabımız Kuran-ı Kerim’e hakaret etmişlerdir. Bu terör devleti İsrail’in yıllardır yaptığı rutin bir eylemdir bu 1968 başlayarak bugünlere kadar devam etmiştir ve de Müslümanlar olarak bizler tüm dünya Müslümanları kınama ve lanetlemeden başka hiçbir şey yapmadığımız sürece de terörist İsrail’in bu katliamları devam edecektir.

Biz de diyoruz ki ey İsrail ey Amerika Allah'ın izniyle bu ateş başta sizi yakacak, çekin o kanlı ellerinizi Müslümanların kutsalından, artık yeter sabrımızı zorlamayın. Dünyadaki İslam ülkelerinin, hiç zaman kaybetmeden bu konuda artık bir araya gelerek İsrail’e karşı yaptırım kararları almaları en üst perdeden tepkilerini ortaya koymaları ve kısır iç çekişmelerden uzak durulması gerektiğini söyledi. Aksi halde Müslümanların bu dağınıklığı ve duyarsızlığı yüzünden daha çok Müslüman kanının akmasına sebep olacaktır.

Biz diyoruz ki Yarabbi içimizdeki beyinsizler yüzünden bizleri helak etme onlara hidayet ve şuur nasip eyle hep birlikte ehli küfre karşı koymayı birlik olmayı ümmeti Muhammed’e nasip eyle Dostlarını bize dost düşmanlarını da düşman olarak görüp ona göre davranmayı bizlere nasip eyle. Amin…

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Menü
 
Ana Sayfa
Foto Galeri
Video Galeri
İletişim
Bize Ulaşın
0312 232 70 20
[email protected]
Din-Bir-Sen | Özerk Diyanet Vakıf Çalışanları Birliği Sendikası

Gazi Mustafa Kemal Bulvarı (GMK Bulvarı) No:39 / 20-21
Maltepe Çankaya / Ankara
Tel :+90 312 232 70 20
Fax :+90 312 232 70 21
Gsm:+90 530 505 63 36

[email protected]

 

Vergi Dairesi : Mithatpaşa V.D.        Vergi Numarası : 879 062 1718
IBAN NO : TR56 0001 0004 7152 5286 9150 01


 

© 2012 Tüm Hakları Saklıdır
Tasarım & Yazılım :
Networkbil.net